Статті

Комфортний відпочинок - це не лише близькі люди і вдало вибране місце. Не менш важливо подбати про корисне меню і заходи безпеки. Розповідаємо, про що важливо пам’ятати, готуючись до пікніка.
11:37
48
Розповсюджені міфи про вакцинацію
08:42
42
Ніна Савицька, лікар акушер-гінеколог Білопільської міської лікарні про рак молочної залози та його можливі наслідки.
11:45
141
Купання в крижаній воді на Водохреща доволі поширена традиція. Для всіх, хто планує пірнати в крижану воду, МОЗ України підготувало важливі поради.
14:49
56
У зв'язку з похолоданням Міністерство охорони здоров'я України нагадує про правила безпеки у морозну погоду та як вберегтись від переохолодження та обмороження.
13:53
83
Напередодні новорічних і різдвяних свят більшість людей прикрашають свої оселі. До вибору святкових прикрас слід поставитись відповідально. Неякісні вироби можуть містити шкідливі речовини, наприклад, свинець, нонiлфенол, формальдегід, нікель, оловоорганічні сполуки, які можуть спровокувати отруєння, хронічні алергії, опіки та навіть онкологічні захворювання. МОЗ України підготувало поради, як вибрати безпечні ялинкові прикраси
11:31
88
Особа має здати власний біологічний матеріал на ПЛР-дослідження лабораторії з переліку, попередньо заповнивши інформовану згоду на опрацювання даних.
11:15
100
Уявіть собі чоловіка, який з жахом очікує на те, як завершиться кесарів розтин у його дружини.
Це не просто хвилювання молодого батька.
Він думає про те, що ризик того, що все закінчиться серйозною інфекцією та смертю коханої людини, дуже високий.
Але він нічого не може зробити, окрім як сподіватись на краще.
Це може видатись початком роману, де події трапляються десь у 19 столітті, але, на жаль, така ситуація може стати реальністю 21 століття.
Через те, що стійкість бактерій до антибактеріальних препаратів набирає обертів, ми ризикуємо втратити можливість лікувати хвороби, які вже давно перемогли.
12:19
109
Стандартна ситуація: гортаєш стрічку новин або переписуєшся з кимось уже в темній кімнаті, лежачи під ковдрою. А потім думаєш: хотілося ж лягти раніше, а заснув як завжди. І зранку прокидаєшся так, ніби й не спалося зовсім.
14:21
23
При раптовому погіршенні стану здоров’я та загрозі життю дуже важливо вчасно звернутись по медичну допомогу. При цьому не розгубитись, надати максимально повну та достовірну інформацію диспетчеру, який відповість на дзвінок за номером 103. Також чекаючи на бригаду, можна зробити певні дії, які допоможуть отримати невідкладну допомогу якнайшвидше.
15:30
62
Завдяки державним закупівлям через міжнародні організації Україна повністю забезпечує лікування всіх хворих на ВІЛ. Якщо у 2009 році терапію за державний кошт отримували 15 871 людина, то станом на 1 жовтня 2020 року — 120 983 людини.
15:20
65
Основний шлях передачі цих захворювань — кров та біологічні рідини. А отже просто недбала обробка інструментів у салоні краси або тату-салоні може стати причиною інфікування гепатитом.
15:13
50
Хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ) — хвороба, що характеризується обмеженням прохідності дихальних шляхів
Згідно з прогнозами ВООЗ, до 2030 року ХОЗЛ стане третьою за значенням причиною смерті у світі.
15:56
100
Люди, які не мають симптомів, можуть поширювати вірус SARS-CoV-2.
14:04
77
Захисні маски не потрібно носити на вулиці, а механізм накладання штрафів за відсутність маски у громадському місці зараз схожий на механізм, який застосовується у разі порушення правил дорожнього руху: штраф мають виписувати відразу на місці. Про це в ефірі телевізійної програми «Ранок з Україною» розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
16:20
77
← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-15 з 27